Gizlilik Politikası – Gizlilik İlkeleri

Web sitemiz veteriner-hekim.com hizmetlerini kullandığınızda, kullanım koşullarımızı ve gizlilik politikalarımızı kabul etmiş olursunuz. Bu Gizlilik Politikası hangi verileri neden topladığımızı ve bu verilerle ne yaptığımızı anlamanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu bilgileri sizinle paylaşmamız önemlidir. Bu nedenle, zaman ayırıp dikkatli bir şekilde okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Gizlilik İlkelerimiz

Veteriner Hekimler, Öğrenciler ve Hayvanseverler için hazırlanmış olan www.veteriner-hekim.com internet sitesi gizliliğinizi ciddiyetle muhafaza eder. Tüm kullanıcıların gizlilik ilkelerine saygı duyar. Gizlilik ilkeleri ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz.

Gizlilik İlkeleri Neleri Kapsar?

www.veteriner-hekim.com internet blogu siteye ait olan ürün ve hizmetlerini kullananların kişisel bilgilerini barındırır. Kişisel Bilgiler ilgilinin tanınabilmesi için adı, soyadı, e-mail adresi, fotoğraf, sosyal ağ bilgileri gibi bilgilerden oluşur. Bu bilgiler kamuya açık bilgiler değildir ve hiçbir surette www.veteriner-hekim.com internet sitesinin yönetmediği veya kontrolü altında olmayan başka bir yerde kullanılmaz ve paylaşılmaz.

Bilgi Toplama ve Kullanımı:

WordPress ve Özgün bir blog www.veteriner-hekim.com internet sitesi siteye üye olduğunuzda veya sitenin sunduğu ürün ya da hizmetlerden faydalanmak istediğinizde sizden edinilen bilgiler gizlilik ilkemiz içerisinde saklanır www.veteriner-hekim.com internet sitesi size ait olan bilgileri birleştirme ve yukarıda sayılan aynı gizlilik içerisinde muhafaza edebilir.

Siteye ya da e-posta bültenlerimize kayıt olduğunuzda sizden isim e-posta vs. gibi bilgiler istenir ve siteye kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptığınızda artık bizim için sıradan bir ziyaretçi değil sitemizin tanıdığı bir kullanıcı olursunuz ve www.veteriner-hekim.com internet sitesi size ait olan kullanım bilgilerini de bünyesinde barındırabilir.